realitna unia bg1
0918 / 764 640

O nás


Sme licencovaná spoločnosť, ktorá pôsobí na realitnom trhu v Levickom okrese už niekoľko rokov, vďaka čomu máme bohaté skúsenosti a prax, ktoré zabezpečujú našim klientom plnohodnotné a kvalitné služby.

Sme členom Realitnej únie SR realitna unia 200px a riadime sa jej etickým kódexom. Spájame profesionálnu realitnú činnosť s finančnou činnosťou, čo znamená, že komplexne zastrešujeme okrem realitného obchodu aj financovanie kúpy vašej vybranej nehnuteľnosti. Naši makléri ako aj vedenie spoločnosti sú registrovaní v Národnej banke Slovenska a majú licenciu na vykonávanie finančných služieb v rámci všetkých sektorov na finančnom trhu (hypotekárne úvery, prijímanie vkladov, poistenie a zaistenie, a ďalšie).

V našom realitnom portfóliu nájdete: PREDAJ bytov, rodinných domov, pozemkov, viníc, komerčných priestorov, objektov, ........ a taktiež PRENÁJOM bytov, rodinných domov, komerčných priestorov a objektov. V rámci prenájmov spolupracujeme aj s viacerými firmami pôsobiacimi v Levickom okrese, ktorým sprostredkovávame prenájmy nehnuteľností na bývanie pre ich zamestnancov a vedúcich pracovníkov.

Dôkazom spokojnosti našich klientov je, že opakovane využívajú naše služby a naša spolupráca pretrváva aj niekoľko rokov. Kvalitné služby sú našou prioritou.

Našim klientom zabezpečíme: kompletný servis od prvej obhliadky nehnuteľnosti až po konečné odovzdanie nehnuteľnosti aj s prepisom energií.  Vypracovanie návrhu na vklad do katastra nehnuteľností, znaleckého posudku, kúpno – predajnej zmluvy, nájomných zmlúv, záložných, zmluvy o budúcej zmluve, a ďalších. Zabezpečujeme financovanie kúpy nehnuteľnosti prostredníctvom  hypotekárneho úveru alebo stavebného sporenia. Ako aj poistenie nehnuteľnosti.

Všetko máte u nás pod jednou strechou .

ŠETRÍME VAŠE NOHY, ČAS I  PENIAZE. 

Naši partneri:

mbank

otp banka

postova banka

csob

slovenska sporitelna

tatra banka

vub banka

unicredit bank

sperbank

prima banka

realitna unia bg1
0918 / 764 640